Product categorieën

Product zoeken

Duiverman Automatisering
Reuzenreigerstraat 27
2496 ME Den Haag

Overige netwerkproducten

Overige netwerkproducten

ACT

CAT5E UTP Wandcontactdoos Inbouw 110 Block Montage (JD1015)

ACT CAT5E UTP Wandcontactdoos Inbouw 110 Block Montage (JD1015)

CAT5E UTP wandcontactdoos inbouw 110 Block montage, complete set
Afm: 80x80mm

€ 27,25
€ 22,52 ex. btw
LC-ST 50 / 125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel Lengte 1,00 m (RL7501)

ACT LC-ST 50 / 125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel Lengte 1,00 m (RL7501)

125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel Lengte 1,00 m

€ 13,95
€ 11,53 ex. btw

Intronics

Patchpaneel 24-poorts UTP (PP1010)

Intronics Patchpaneel 24-poorts UTP (PP1010)

IDC compatible met 110 & Krone tool
Universele labels voor T568A en T568B aansluitschema's

€ 39,50
€ 32,64 ex. btw

Krone

Punch Tool for LSA plus (64172K)

Krone Punch Tool for LSA plus (64172K)

Met sensor voor optimale draadinvoer

€ 37,50
€ 30,99 ex. btw

KTI Networks

1000 Base SFP module Mode Multimode SX (KS1087)

KTI Networks 1000 Base SFP module Mode Multimode SX (KS1087)

De SFP modules van KTI zijn te gebruiken in switches en media converters waarin een 1000Base SFP module gebruikt kan worden

€ 71,25
€ 58,88 ex. btw
Twisted pair/fiber mediaconverter 1000 Base Uitvoer interface SFP slot (KC1047)

KTI Networks Twisted pair/fiber mediaconverter 1000 Base Uitvoer interface SFP slot (KC1047)

Twisted pair/fiber mediaconverter 1000 Base Uitvoer interface SFP slot (KC1047)

€ 139,25
€ 115,08 ex. btw
Duiverman Automatisering
Over Wim